Mūsu pakalpojumi ...
Pakalpojumi


Mājas lapu izveide

Izstrādājam profesionālās mājas lapas jebkuras sarežģītības pakāpē, personīgās mājas lapas priekš fiziskām personām, korporatīvās mājas lapas priekš uzņēmumiem, interneta portālus , Internet veikalus. Mūsu darbi

Dizains, Mājas lapas dizains

Jebkuru dizainu mēs cenšamies izveidot kreatīvi, izmantojot savu ilggadējo pieredzi un profesionalitāti, mēģinam tajā integrēt jauninājumus un "rozīnīti", nekad neatkārtojāmies un nemēģinam izmantot svešas idejas. Šajā video mēs gribam vienkārši un vizuāli parādīt kā tiek izstrādāts dizains.
Skatīties VIDEO

 

Programmēšana

Jebkuru Jūsu IT projektu pārvērtīsim par realitāti izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, jebkura sarežģījuma programmēšanas valodas. Profesionāli strādājam .PHP, Java Script, .NET, FLASH. kā arī citas izplatītas programmēšanas valodas.

Interneta veikalu izstrāde

Izstrādājam interneta veikalus priekš jebkuras nozares, ieskaitot priekš intelektuālā īpašuma, piemēram - fotogrāfijas, bildes digitālā formātā, mūzikas failus un citas lietas digitālā formātā; pieslēdzam apmaksas sistēmas tādas kā FirstData, E-ls , Transactpro, Paypal , WEB Money un citas pēc Jūsu pieprasījuma, kā arī pieslēdzam apmaksu ar SMS palīdzību un pa taisno caur banku ja banka sniedz tādus pakalpojumus. Ērta satura vadības sistēma ( CMS Content management system ) , pirkumu pārvaldība un cita vajadzīga un svarīga informācija.

Daži piemēri : www.2zoles.com , www.wurkinstiffs.eu, www.shopnarciss.com, www.orangecandc.com

Zīmola popularizācija, SEO (search engine optimization )

Ja Jums ir padomā izveidot mājas lapu, vai ja Jums jau ir mājas lapa, bet Jums ir nepieciešams to popularizēt, ļaut cilvēkiem to atrast , pacelt savu zīmolu publiski gaisā, uztaisīt SEO (search engine optimization ) pēc mājas lapas atslēgas vārdiem ) uztaisīt SEO specifikāciju, popularizēt savu zīmolu Facebook, Pinterest, un.t.t , uztaisīt Facebook , Twitter lapas ar attiecīgu dizainu, saturu un.t.t Mēs vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt .

Clusterpoint un Sphinx meklētāju integrēšana

Piedāvājam populārāko meklētāju integrāciju gan mūsu produktos, gan citu uzņēmumu izstrādātajos portālos un aplikācijās. Šo pakalpojumu izmanto vietnes ar lielu datu apjomu vai specifiskām meklēšanas prasībām - ziņu portāli, uzziņu dienesti un katalogi u.c. Galvenās atšķirības no meklēšanas realizācijām izmantojot datubāzi (MySQL, MSSQL u.c.), ir ātrdarbība un paplašinātas meklēšanas iespējas, piemēram vārdu locīšana latviešu valodā. Nodrošinām Microsoft Office, OpenOffice, PDF u.c. dokumentu indeksēšanu. Papildus informācijai par meklētāju iespējām droši jautājiet mums! Web izstrādes uzņēmumiem piedāvājam sadarbības iespējas - palīdzēsim integrēt meklētāju jūsu izstrādājamā vietnēm kā arī nodrošināsim tai hostinga vietu.


Pārējie pakalpojumi...

Individuālo programmu vai sistēmu izstrāde pēc klienta vajadzībām. Web banneru izstrāde , .jpg, .gif, .FLASH. Korporatīvais stils, uzņēmuma Logo, vizīt kartes dizians, veidnes dizians, buklešu dizians. 3D vizualizācija. Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi, video filmēšana un montāža . Vārdu sakot viss kas attiecās uz dizainu, programmēšanu un IT pakalpojumiem, mēs varam jums to nodrošināt. Laipni lūgti !